הספרים של דקלה לרכישה באתר


מחיר מיוחד באתר 60₪ + דמי משלוח

"אמון"

יחסי הורים ילדים בגישת שפר

מה לעשות עם חוצפה? חוסר משמעת? איך מטפלים בבעיות בבית הספר? קימה בבוקר? הרטבה? מה עושים עם גיל ההתבגרות? ילד מתדרדר? מה לעשות עם המריבות בין הילדים? מה במקרה של ילד מאובחן? עם קושי ריגשי? איך רותמים את הילדים להיות שותפים בנושא סדר ונקיון? מה לעשות כשנדמה לי כשבן הזוג קשה מדי עם הילדים? או רך מדי? ועוד המון...

ספרה הראשון של דקלה, העוסק בחינוך ילדים, שהפך לרב מכר ושינה את תפיסת החינוך בעשרות אלפי בתים בישראל ובעולם. הספר הייחודי, הוא אסופת מאמרים שנכתבו במשך שלוש שנים באתר ובמגזין "הידברות", וזכו לתגובות חמות ונלהבות של עשרות אלפי קוראים בארץ ובעולם.

הגישה הפשוטה והחכמה, מאפשרת להורים להבין ולפתור קשיים בחינוך ולהביא לשינוי אמיתי בבית ובקשר עם הילדים. הספר נעים, קל וקולח לקריאה, ועמוס בסיפורים מסדנאות וייעוצים.


מחיר מיוחד באתר 60₪ + דמי משלוח

"לראות שיש כאן עוד מישהו"

זוגיות בגישת שפר

למה בן הזוג לא מספיק מפרגן ואכפתי? איך מפסיקים את הוויכוחים והמריבות וחוזרים לימי החיזור והאהבה של פעם?  מה לעשות כשהוא לא מספיק עוזר בבית ועם הילדים?  איך מתמודדים עם בעל שלא מפרנס? שנחלש בשמירת המצוות? שמשאיר את הגרביים המלוכלכים על הרצפה? למה אנחנו נלחמים זה בזה ומה הסוד לזוגיות נעימה וזורמת? איך יוצרים חברות ושותפות ומחזירים את האינטימיות? ועוד המון...  

בספרה השני, מביאה דקלה את גישת שפר בזוגיות.

הגישה פורצת דרך למצוקה בזוגיות המודרנית: מאבקים בין בני הזוג, תחושות של שחיקה, קרירות וריחוק, מאפשרת לנו לפתור בעיות וקונפליקטים בחיי הנישואין ומחזירה ביננו חברות ובטחון, עין טובה, כבוד ואהבה.

הגישה השפרית מובאת בספר בצורה שיטתית וקלה ליישום, מלאה בדוגמאות והסברים וכבר הביאה בכנפיה שמחה ומזור לעשרות אלפי זוגות בישראל.


חדש!

מחיר מיוחד באתר 60₪ + דמי משלוח

"לחזור הביתה"

מצוות כיבוד הורים, הקשר עם ההורים שלנו והשפעתו על חיינו

מה זה אומר לכבד הורים? מה עושים עם אמא ביקורתית או לא מספיק חמה ועוזרת? למה קשה לנו כיום לכבד הורים יותר מאי פעם? מה בנוגע לזכרונות ילדות לא נעימים? איך קשור הבטחון העצמי שלי לקשר עם ההורים? איך כיבוד הורים משפיע על החיים החברתיים שלנו? על האיזון הנפשי שלנו? מה הקשר בין כיבוד הורים לשפע הכלכלי שיש לנו? כיצד הקשר הזה משפיע על הזוגיות? למה אני דומה לאמא שלי למרות שהבטחתי לעצמי שאהיה בדיוק הפוך? ועוד המון...

ספרה השלישי של דקלה, מביא לעומק את הקשר ביננו לבין ההורים שלנו ואת השלכותיו של הקשר על כל מעגלי חיינו: על הביטחון העצמי שלנו, על הקשר הזוג, על חינוך הילדים ועוד.

הגישה הפשוטה, אם זאת העמוקה, מאפשרת לנו לפתור בעיות וקונפליקטים עם ההורים שלנו ועם הוריי בן הזוג ומחזירה אל הקשר אמון, כבוד ואהבה, וכבר הביאה בכנפיה שמחה ומזור לעשרות אלפי משפחות בישראל.


ניתן לרכוש את הספר "אמון" גם ברשתות הספרים ברחבי הארץ:

"סטימצקי"
"צומת ספרים"
"אור החיים"
"יפה נוף"
"דברי שיר"
"דני ספרים"