הספרים של דקלה לרכישה באתר


מחיר מיוחד באתר 60₪ + דמי משלוח

ספר "אמון"

יחסי הורים-ילדים בגישת שפר

איך לנקות את רגשות האשם ולהיות אמא רגועה, שמחה ובטוחה בעצמה? heart  למה הילדים לא מקשיבים לי? ומה אפשר לעשות עם חוצפה ועקשנות? heart איך מאפשרים לילדים להתחיל לדאוג לסדר ולנקיון בבית?? heart  מה עושים עם בעיות בבית הספר? שיעורי בית ומבחנים? מהו הקשר הבריא עם המורה או הגננת? heart איך פותרים את נושא המריבות הבלתי פוסקות? heart איך מתמודדים עם גיל ההתבגרות? עם ילד מתדרדר או נושר? heart איך מפסיקים להתפוצצצץ מהילד שמנהל אותי?? heart מה אני עושה במקרה של ילד מאובחן? או עם בעיה ריגשית? heart מה לעשות כשנדמה לי שאבא מקלקל את החינוך? קשה מדי? או לא מציב גבולות? heart ועוד המון

ספרה הראשון של דקלה יוספסברג "אמון", העוסק ביחסי הורים-ילדים בגישת שפר, שהפך לרב מכר ושינה את תפיסת החינוך בעשרות אלפי בתים בישראל ובעולם.

הספר הייחודי, הוא אסופת מאמרים שנכתבו במשך שלוש שנים באתר ובמגזין "הידברות", וזכו לתגובות חמות ונלהבות של עשרות אלפי קוראים בארץ ובעולם.

הגישה מאפשרת להורים להבין ולפתור קשיים בחינוך וכך להביא לשינוי אמיתי בבית ובקשר עם הילדים. הספר שופך אור חדש ורענן על הדינמיקה במשפחה: אמון של ההורים בתפקידם, אמון של ההורים זה בזה ואמון של ההורים בילדיהם.

בין הנושאים המובאים בספר: סמכות, שייכות, אמון, אחריות, עין טובה, יחסי אבא-אמא, כיבוד הורים ועוד

הספר נעים וקל וקולח לקריאה, ומפגיש בתוכו שפע של דוגמאות מאימהות שהשתתפו בסדנאות ובייעוצים עם מקורות יהודיים.חדש!

מחיר מיוחד באתר 60₪ + דמי משלוח

ספר "לראות שיש כאן עוד מישהו"

זוגיות בגישת שפר

למה בן הזוג לא מספיק מפרגן ואיכפתי? מה לעשות עם זה שאני מרגישה שהוא לא תמיד “רואה” אותי? heart איך מפסיקים את הויכוחים והמריבות וחוזרים לימי החיזור והאהבה של פעם?? heart מה לעשות עם זה שהוא לא מספיק עוזר עם הבית והילדים? heart איך מתמודדים עם בעל לא מפרנס? מעשן? שנחלש בשמירת מצוות? שמשאיר את הגרביים המלוכלכות על הרצפה? heart למה אנחנו נלחמים אחד בשני ומה הסוד לזוגיות נעימה וזורמת? heart איך קרה שהקשר ביננו התקרר? מה לעשות עם שחיקה בזוגיות? heart איך יוצרים חברות ושותפות ומחזירים את האינטימיות? heart מה לעשות כשנדמה לי שאבא מקלקל את החינוך? אם הוא קשה מדי? או לא מספיק מציב גבולות? heart ועוד המון.

ספרה השני של דקלה "לראות שיש כאן עוד מישהו", העוסק בזוגיות בגישת שפר.

הגישה היא מפתח פורץ דרך למצוקה בזוגיות המודרנית: מאבקים בין בני הזוג, תחושות של שחיקה, קרירות וריחוק והעדר שותפות ואינטימיות.

הגישה הרעננה, הפשוטה והחכמה, מאפשרת לנו לפתור בעיות יומיומיות או "קשות" וקונפליקטים וחילוקי דעות טריים או עתיקים בחיי הנישואין ומחזירה אליהם חברות ובטחון, עין טובה, כבוד ואהבה. בין הנושאים המובאים בספר: מהי זוגיות טובה? מלחמות בין בני הזוג, סובקטיוויות, עין טובה, תחושת שווי, יחסי אבא-אמא, חיים אינטימיים ועוד.

הגישה השפרית שמובאת בספר בצורה שיטתית וקלה ליישום, מלאה בדוגמאות והסברים, כבר הביאה בכנפיה שמחה ומזור לעשרות אלפי זוגות בישראל.

 


ניתן לרכוש את הספר "אמון" גם ברשתות הספרים ברחבי הארץ:

"סטימצקי"
"צומת ספרים"
"אור החיים"
"יפה נוף"
"דברי שיר"
"דני ספרים"